WB Staffing -  Agencja Pośrednictwa Pracy

Praca za granicą


Międzynarodowe pośrednictwo pracy to paszport do nowych możliwości rozwoju zawodowego. Odkryj swój prawdziwy potencjał. Pracuj w międzynarodowych zespołach, przy ciekawych projektach.

Spełniamy ścisłe wymogi związane z posiadaniem odpowiednich certyfikatów, dzięki czemu nasi pracownicy mogą mieć pewność, że zostaną zatrudnieni w sprawdzonych, rzetelnych firmach w zgodzie z przepisami prawa danego kraju.

W celu usprawnienia procesu rekrutacji pracowników zagranicznych, zatrudniamy specjalistów  mówiących w  językach krajów, w których oferujemy pracę. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania związane z zatrudnieniem, pomogą zorganizować transport oraz znaleźć zakwaterowanie.  Ponadto, udzielą wsparcia  w zrozumieniu przepisów Prawa Pracy, jak i w prowadzeniu korespondencji z organami administracyjnymi.

Międzynarodowe pośrednictwo pracy w WB Staffing, to:

Bezpieczeństwo
naszych pracowników wysyłamy jedynie do sprawdzonych i wiarygodnych klientów.

Ochrona
w imieniu pracownika negocjujemy umowę z pracodawcą. Osobisty konsultant przed podpisaniem umowy omawia prawa i obowiązki pracownika.

Szkolenia i certyfikaty
troszczymy się o dokumentację gwarantującą najlepiej płatną pracę za granicą.

Zakwaterowanie
w razie potrzeby organizujemy lokum.

Opieka na miejscu
zapewniamy wsparcie polskojęzycznego konsultanta, który ułatwia zaklimatyzowanie się w nowym otoczeniu.

Bezpłatne pośrednictwo w pracy
nie pobieramy żadnych opłat od pracownika!

Zarejestruj się w Naszej bazie danych, a my bezpiecznie wyślemy Cię do pracy na terenie Europy. Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem w celu rozpoczęcia procesu rekrutacji.