WB Staffing -  Agencja Pośrednictwa Pracy

RZEŹNIK - WYKRAWACZ WOŁOWINY (PRACA W DANII)

Miejsce pracy: Dania, Vejen

Wymagania:

- doświadczenie przy wykrawaniu wołowiny (przede wszystkim zadów wołowych) minimum 3 lata

- dyspozycyjność do pracy w ciągu 1-2 tyg.

- chęć i motywacja do pracy

- własny samochód na wyjazd (mieszkanie oddalone ok. 13 km od zakładu)

- mile widziane wykształcenie kierunkowe

Obowiązki:

  • praca na stanowisku wykrawacza- trybowanie wołowiny na stołach w renomowanym duńskim zakładzie

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – 129, 54 DKK/ h (podwyżki uzależnione od tempa pracy i od umiejętności pracownika)
  • zatrudnienie bezpośrednio w zakładzie na duńskich warunkach- pomoc w załatwieniu formalności
  • zakwaterowanie oddalone ok. 13 km od zakładu
  • pracę stałą, od poniedziałku do piątku - możliwość długoletniej współpracy

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku: "Login to apply for this offer"  lub wysłanie CV w języku polskim na adres: recruitment@wbstaffing.com.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 936 z poźń zm.)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.