WB Staffing -  Agencja Pośrednictwa Pracy

PRACOWNIK KONTROLI TOWARU (PRACA NA STAŁE W SIERADZU)

Stała praca jako Pracownik kontroli towaru
Nie wymagamy doświadczenia

Miejsce pracy: Sieradz

Zadania:

- kontrola towaru przed wyjściem z magazynu
- praca ze skanerem

Nasze wymagania:

- dobra kondycja fizyczna
- mile widziane Panie ze wschodu (Ukraina, Białoruś, Rosja)
- umiejętność porozumiewania się w j. polskim na poziomie komunikatywnym
- dyspozycyjność

W zamian oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie bezpośrednio przez Klienta
- prace w systemie zmianowym – możliwość wyrobienia dużej liczby godzin
- wynagrodzenie  godzinowe
- ubranie robocze
- stałą współpracę

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV na adres:  rekrutacja@wbstaffing.com z dopiskiem: "P.O. Sieradz"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 936 z poźń zm.)