WB Staffing -  Agencja Pośrednictwa Pracy

PRACOWNIK KONTROLI TOWARU

Miejsce pracy: Parzniew

Obowiązki:

- Kontrola kompletacji zamówień

- Wyszukiwanie błędów

Wymagania:

- Zaangażowanie w wykonywaną pracę

- Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

- Dyspozycyjność

- Dobry stan zdrowia (praca w zmiennej temperaturze od 6 do 20 stopni)

W zamian oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym

- Pracę w systemie zmianowym

- Atrakcyjną stawkę godzinową + dodatek za godziny nocne

- Pracę zespołową

- Strój roboczy

- Możliwość stałej współpracy

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV na adres: rekrutacja@wbstaffing.com z dopiskiem Kontrola Parzniew.
Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 570 530 056

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).