WB Staffing -  Agencja Pośrednictwa Pracy

PRACOWNIK DZIAŁU KONTROLI JAKOŚCI (branża mięsna)

Miejsce pracy: Łozienica, Goleniów

Zadania:

  •  Codzienna kontrola wyprodukowanych produktów
  •  Przeprowadzanie kontroli wyjściowej produktów do odbiorców
  •  Monitoring procesu produkcyjnego
  •  Sporządzanie dokumentacji jakościowej, protokołów
  •  Sporządzanie raportów z przeprowadzonych kontroli
  •  Stałe doskonalenie systemu zapewnienia jakości

    Wymagania:

·         Wykształcenie wyższe, kierunkowe: technologia żywności (technologia mięsa)

·         Doświadczenie zawodowe z zakresu kontroli jakości żywności

·         Znajomość języka angielskiego będzie atutem

·         Znajomość standardów jakości związanych z produkcją żywności

·         Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

·         Otwartość na nowe doświadczenia

Oferujemy:

·         Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy

·         Atrakcyjne warunki zatrudnienia

·         Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres rekrutacja@wbstaffing.com z dopiskiem Kontrola Jakości

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej BAZY DANYCH co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."