WB Staffing -  Agencja Pośrednictwa Pracy

MŁODSZY SPECJALISTA DS. REKRUTACJI

Miejsce pracy: Warszawa, Wola

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie Kandydatów dla naszych Klientów
  • Kompleksowe zarządzanie procesem rekrutacyjnym (rozmowy telefoniczne, weryfikacja i selekcja, spotkania z kandydatami, przygotowywanie raportów)
  • Nawiązywanie i budowanie długotrwałych relacji z Kandydatami
  • Koordynacja przyjazdu osób do pracy
  • Bieżące monitorowanie potrzeb Klientów
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Minimum 1-2 lata doświadczenia w agencji pracy tymczasowej (mile widziane doświadczenie w rekrutacji na stanowiska szeregowe, specjalistyczne, administracyjne)
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność w działaniu
  • Komunikatywność, kreatywność, wielozadaniowość, wysoka motywacja do pracy
  • Nastawienie na realizacje wyznaczonych celów
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość działania w różnorodnych projektach
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Niezbędne narzędzia do pracy - laptop, telefon

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego aktualnego CV opisem zakresu obowiązków na adres: recruitment@wbstaffing.com. W tytule prosimy wpisać numer referencyjny RS/WB/2017.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 936 z poźń zm.)