WB Staffing -  Agencja Pośrednictwa Pracy

RZEŹNIK - WYKRAWACZ WOŁOWINY (PRACA W ROSJI)

Miejsce pracy: Briańsk, Rosja
Nr referencyjny: R/WB/2016

Wymagania:

- 1-2 lata doświadczenia w wykrawaniu wołowiny
- ciągłość w pracy z nożem

- paszport ważny na co najmniej 1 rok
- chęć i motywacja do pracy

Obowiązki:

- trybowanie wołowiny na wisząco z możliwością przyuczenia do systemu dla osób które nie trybowały w systemie wiszącym, tempo pracy: 600-650 haków na dzień

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie, 10-13 euro netto/h (wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji)
- zatrudnienie stałe, w oparciu o umowę o pracę
- gwarantujemy 200-240 godzin pracy w miesiącu
- bezpłatne zakwaterowanie, transport oraz wiza do Rosji
- pomoc w załatwieniu formalności i opiekę koordynatora

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku: "Login to apply for this offer"  lub wysłanie CV w języku polskim na adres: recruitment@wbstaffing.com z dopiskiem: "ROSJA".

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 936 z poźń zm.)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.